News Nepal

एसियाली टेबलटेनिसका लागि १० खेलाडी छानिए

प्रकाशित मिति : 10:28 am, July 24, 2015

२७ जेठ, काठमाडौं । दक्षिण कोरियाको इन्चोनमा हुने १७ औं एसियाली खेलकुदका लागि १० नेपाली खेलाडी छनोट भएका छन् । ६ जुलाई, १९५० । अबसर थियो ब्राजिल र उरुग्बैबीचको विश्वकप फुटबलको फाइनल भिडन्त । ब्राजिलियन जनता विहानैबाट खुसी मनाइरेका थिए, किनकी उनीहरुलाई विश्वास थियो ब्राजिलले नै उपाधि जित्छ ।
फाइनल भिडन्त हेर्न झण्डै २ लाख २० हजार दर्शक माराकना स्टेडियमा उपस्थित थिए । खेलमा गोल गर्दै अग्रता लिएपछि लागेको थियो कि सबै ब्राजिलकै योजना अनुसार चलेको छ । तर, उरुग्बेले नजिता उल्टाउँदै २–१ को जितका साथ उपाधि जित्यो । अबसर थियो ब्राजिल र उरुग्बैबीचको विश्वकप फुटबलको फाइनल भिडन्त । ब्राजिलियन जनता विहानैबाट खुसी मनाइरेका थिए, किनकी उनीहरुलाई विश्वास थियो ब्राजिलले नै उपाधि जित्छ ।
फाइनल भिडन्त हेर्न झण्डै २ लाख २० हजार दर्शक माराकना स्टेडियमा उपस्थित थिए । खेलमा गोल गर्दै अग्रता लिएपछि लागेको थियो कि सबै ब्राजिलकै योजना अनुसार चलेको छ । तर, उरुग्बेले नजिता उल्टाउँदै २–१ को जितका साथ उपाधि जित्यो ।

232 total views, 1 views today

तपाईंको प्रतिकृया दिनुहोस् ।

प्रतिकृया

समाचार

Show Buttons
Hide Buttons