News Nepal

जनसम्पर्क समिति स्पेनको चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

प्रकाशित मिति : 10:30 am, July 24, 2015

२९ जेठ, काठमाडौं । १६ जुलाई, १९५० । अबसर थियो ब्राजिल र उरुग्बैबीचको विश्वकप फुटबलको फाइनल भिडन्त । ब्राजिलियन जनता विहानैबाट खुसी मनाइरेका थिए, किनकी उनीहरुलाई विश्वास थियो ब्राजिलले नै उपाधि जित्छ ।
फाइनल भिडन्त हेर्न झण्डै २ लाख २० हजार दर्शक माराकना स्टेडियमा उपस्थित थिए । खेलमा गोल गर्दै अग्रता लिएपछि लागेको थियो कि सबै ब्राजिलकै योजना अनुसार चलेको छ । तर, उरुग्बेले नजिता उल्टाउँदै २–१ को जितका साथ उपाधि जित्यो । अबसर थियो ब्राजिल र उरुग्बैबीचको विश्वकप फुटबलको फाइनल भिडन्त । ब्राजिलियन जनता विहानैबाट खुसी मनाइरेका थिए, किनकी उनीहरुलाई विश्वास थियो ब्राजिलले नै उपाधि जित्छ ।
फाइनल भिडन्त हेर्न झण्डै २ लाख २० हजार दर्शक माराकना स्टेडियमा उपस्थित थिए । खेलमा गोल गर्दै अग्रता लिएपछि लागेको थियो कि सबै ब्राजिलकै योजना अनुसार चलेको छ । तर, उरुग्बेले नजिता उल्टाउँदै २–१ को जितका साथ उपाधि जित्यो ।

247 total views, 1 views today

तपाईंको प्रतिकृया दिनुहोस् ।

प्रतिकृया

समाचार

Show Buttons
Hide Buttons